Par mums

                          Uzņēmums ir dibināts 2012. gada oktobrī, galvenie sadarbības partneri ir SIA KRONOSPAN Rīga, Saldus novada pašvaldība, SIA AZ-INTER, Pāvilostas novada pašvaldība, LPKS Latraps, SIA TOLMETS, SIA VOKA, A/S Sātiņi Energo LM, SIA Saldus Druva, SIA TM CAPITAL. Ar katru nostrādāto sezonu iegūtā pieredze ļauj turpināt attīstīt augsto darba kvalitātes līmeni, ko novērtējat Jūs - mūsu klienti, uzticot jaunus uzdevumus un izaicinājumus. Sadarbība ar LPKS Latraps, SIA VOKA, SIA Saldus Druva, SIA TM CAPITAL, notiek daudzu gadu garumā, veiksmīgi, pa kārtām demontējot nolietotās ēkas un metāla konstrukcijas. Demontāžas process tiek organizēts strikti pēc darba plāna, tādā veidā optimizējot izmaksas un resursus.

                            Demontāžas procesā izmantojam uzkrāto pieredzi, zināšanas un jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj darbus veikt ātri, ērti un ekonomiski, neatstājot ietekmi uz apkārtējo vidi. Profesionālā komanda, pieredzējuša būvdarbu vadītāja vadīta, ievēro darba kārtības un drošibas noteikumus, visi darbi tiek apdrošināti, pasargājot trešajai personai piederošu īpašumu un lietas. Darbu rezultātā radušos būvgružus un metāllūžņus utilizējam pēc Ministru kabineta noteikumiem iepriekš atrunātā kārtībā, sadarbojoties ar atkritumu pārstrādes un apglabāšanas uzņēmumiem.

                         Uzņēmums atbalsta dažādus sporta pasākumus un komandas,  piemēram Saldus basketbola klubs, motokrosists Gustavs Ozols, Saldus iekštelpu skeitparks, un citas interešu grupu aktivitātes.


                                                          
  

Tālrunis: +37126608761

e-pasts: jaanmet.saldus@gmail.com